Lions of Georgia, Club History 1985-1986
District Governor: District A, B. E. "Bill" Tanner, Jasper, Ga. | |||||
District Governor: District B, James O. Ray, McRae, Ga. | |||||
District Governor: District C, Walter Perry Sealy, Jr., Cotton, Ga. | 1985-86 | ||||
District Governor: District D, William D. Bellamy, Dahlonega, Ga. | Clubs: 311 | ||||
District Governor: District E, Jeffrey Laseter, West Point, Ga. | |||||
District Governor: District F, Olin C. Newby, Washington, Ga. | |||||
Council Chairman: Walter P. Sealy Jr., 18-C, Cotton, Ga. | |||||
Club | District | President | Secretary | Meeting Day and Time | Meeting Location |
Abbeville | 18-C | James B. Watlington (Ava) | Carl W. Gillespie, Jr. (Madeline) | Monday, 1-3, 6:30 | Lions Club House |
Adairsville | 18-A | Ronald Chapman | Hill Johnson (Marta) | Monday, 1-3, 7:30 | Little Rock Café |
Adel | 18-C | Everitt B. James (Repsie) | Dan Cowart (Louise) | Tuesday, 1-3, 12:00 | King Frog Restaurant |
Adrian | 18-F | Billy Flanders | Wilbur G. Stephens, Jr. (Kaye) | Thursday, 1, 7:00 | Sheppard's Restaurant |
Alamo | 18-B | Perry Doak (Dot) | Hal Futral (Jane) | Monday, 1-3, 7:00 | Community Center |
Alapaha | 18-C | Julian Fields (Donna) | O. Gerald Fletcher | Monday, 2-4, 8:00 | Lions Clubhouse |
Albany | 18-C | Mark Shor (Sheila) | Lee Bishop (Dottie) | Tuesday, 1:00 | Merry Acres Restaurant |
Alma | 18-B | Jim McQuaig (Linda) | Jimmy Nobles (Linda) | Monday, 7:00 | Alma Lions Den |
Alpharetta | 18-A | Richard B. Johnson (Sara) | H. Scott Warren (Sharon) | Thursday, 2-4, 7:30 | Masonic Hall |
Americus | 18-C | Bobby Lee Kirk (Peggy) | George Erwin Jr. (Eloise) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Georgia Southwestern Cafeteria |
Arlington | 18-C | Richard Ward lll (Jan) | John C. Dallas (Nancy) | Monday, 2-4, 12:00 | Arlington House Restaurant |
Athens | 18-D | John B. Goodwin (Sadie) | Millard Havener (Georgianna) | Thursday, 1:00 | Holiday Inn |
Athens West | 18-D | Ed Standera (Martha) | Cecil H. Oglesby, Jr. (Madge) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Western Steer Steakhouse |
Atlanta | 18-A | William R. Green (Irene) | George B. Dakan (Dot) | Friday, 12:00 | Atop the Merchandise Mart |
Atlanta Buckhead | 18-A | Oscar Swift Davis (Carol) | Thomas D. Stewart (Sophie) | Monday, 2-4, 6:30 | Neiman-Marcus Zodiac |
Atlanta Henry Grady | 18-A | Robert D. Quinn (Anita) | Fred Wilenchek (Helen) | Monday, 2-4, 7:00 | Old Hickory House Restaurant |
Atlanta Korean | 18-A | Thomas Y. Kim (Jung Lim) | Chung H. Lee (Andrea) | Thursday, 2-4, 7:30 | Western Sizzlin Steak House |
Atlanta Northeast | 18-A | John Anderson (Lynda) | Dr. Gerald Hoffman (Lena) | Thursday, 1-3, 7:00 | Anchor Savings |
Auburn-Carl | 18-D | Herman Anderson (Olive) | Bill G. Carver (Joyce) | Monday, 2-4, 7:30 | Auburn Carl Lions Club Building |
Augusta | 18-F | Nicholas C. Dickerson (Roxann) | Walker L. Dupree (Helen) | Tuesday, 1:00 | Augusta Civic Center |
Augusta Forest Hills | 18-F | David E. Adams (Suzette) | Pete Claffey (Liz) | Tuesday, 1:00 | Terrace Plaza |
Augusta Garden City | 18-F | John Koeb (Betty) | Lee M. Morris, Jr. (Diane) | Monday, 7:00 | Western Sizzlin |
Austell | 18-A | William J. Arnold (Zenobia) | Hommer W. Brannon (Edna) | Monday, 2-4, 7:00 | Palms Restaurant |
Baconton | 18-C | John H. Sweat (Wylene) | James B. Breedlove (Elise) | Monday, 1-3, 7:30 | Community House |
Bainbridge | 18-C | Carl Blankenship (Leone) | Don Sickmon PDG (Carolyn) | Wednesday, 2-4, 12:00 | Charter House Inn |
Bainbridge Evening | 18-C | Barney "Sonny" Shepard Jr. (Patricia) | Harper Daniel Jr. (Melinda) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Moby Dick II Restaurant |
Ball Ground | 18-A | Roger Doug Gantt (Jean) | Fred L. Boling | Tuesday, 2-4, 7:30 | Community Building |
Banks County | 18-D | Dave Rylee (Sandra) | Carl G. Clough (Becky) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Senior Citizens Building |
Barnesville- Lamar | 18-E | Bobby Burnette (Bobby) | Charle Knowles (Jane) | Thursday, 2-4, 6:30 | Woman's Club House |
Baxley | 18-B | Randall Branch (Linda) | Jack D. Allagood (Janice) | Monday, 1-3, 7:00 | Freewill Baptist Church |
Bellville | 18-B | William L. Pryor (Janice) | Ostell Smith (Sue) | Monday, 1-3, 7:30 | Methodist Church |
Bethesda | 18-D | R. N. "Nick" Brigham (Nancy) | Paul C. Curtis (Brooke) | Monday, 2-4, 7:00 | Little Gardens Restaurant |
Blackshear | 18-B | William D. Tanner (Pam) | Boone B. Owen (Eugenia) | Thursday, 2-4, 6:30 | Oak Plaza Restaurant |
Blakely | 18-C | Jack Watson | Sterling P. Jones | Tuesday, 2-4, 12:00 | Blakely Town and Country Club |
Bloomingdale | 18-B | Harry Steinhouser Sr. (Willa) | Jethro B. Donaldson, Jr. (Henrietta) | Thursday, 2-4, 7:30 | Lions Den |
Bonanza-Jonesboro | 18-E | Charles E. McDaniels (Donna) | Robert W. King (Anna) | Thursday, 1-3, 7:30 | Holiday Inn |
Bowdon | 18-E | Leroy Little (Norma) | Jesse O. Weatherby lll (Sharon) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Southern Lady |
Boynton | 18-A | Charles R. "Chuck" Thacker (Jeanne) | William A. "Bill" Eaves (Iris) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Boynton Elementary School |
Brantley County | 18-B | W. Edward Nail (June) | Emory A. Middleton (Effie) | Monday, 2-4, 12:00 | Paloma Restaurant |
Bremen | 18-E | Robert M. "Bob" Bagby (Sonja) | Stephen E. Garner (Terri) | Tuesday, 11:30 | Holiday Inn |
Brookhaven | 18-D | John Miles Fields | David Wesley Watkins (Edna) | Monday, 2-4, 7:00 | Coco's Restaurant |
Brunswick | 18-B | James W. Brown Sr. (Edith) | T. Randy Johns | Monday, 1:00 | Bay Point Restaurant |
Buchanan | 18-E | J. Daniel Hutcheson (Patti) | John W. Daniel lll (Patricia) | Thursday, 2-4, 7:00 | Korner Grill |
Buena Vista | 18-E | Dr. Jimmy Hagler (Kay) | John E. McCary (Mae) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Community Center |
Buford | 18-D | Robert H. Bensinger (Bess) | Kenneth R. Adams (Wanda) | Thursday, 1-3, 7:00 | Buford Civic Center |
Bulloch | 18-B | James M. Anderson (Gloria) | Doug Pennington (Brenda) | Tuesday, 1-3, 7:30 | R. J.'s Steakery-Fishery |
Butts County | 18-E | Dr. Jon Danovic (Terri) | Dr. Jon Danovic (Terri) | Thursday, 2-4, 12:00 | Mason Jar Restaurant |
Byron | 18-E | Kenneth Walker (Mickey) | Lloyd A. Kirkland | Thursday, 1-3, 7:30 | Byron Elementary School |
Cairo | 18-C | Lloyd Baldwin (Melba) | Johnny Mack Butler (Monteal) | Monday, 1-3, 7:30 | Downtowner Restaurant |
Calhoun | 18-A | J. H. Harwell (Mamie) | Frank J. Burnette (Polly) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Holiday Inn |
Calvary | 18-C | Joe Scott (Jean) | Lex Moore (Joyce) | Tuesday, 2-4, 8:00 | Calvary Lions Den |
Camilla | 18-C | David R. Olsen (Jean) | Jim Lapham (Barbara) | Tuesday, 12:00 | Estelle's Restaurant |
Canton | 18-A | Thomas F. McLaughlin (Martha Ruth) | Aaron N. Ingram (Janice) | Thursday, 1-3, 12:00 | Pinecrest Restaurant |
Carnesville | 18-D | Robert L. Harris (Dorothy) | George W. Willis Jr. (Louise) | Monday, 1-3, 7:00 | First Bank & Trust |
Carrollton | 18-E | Dr. John Bergstrom (Peggy) | Joe R. Harris (Kathy) | Thursday, 12:00 | Sunset Hills Country Club |
Carrollton Evening | 18-E | Render P. Loftin (Barbara) | Phil Stamps (Teresa) | Monday, 2-4, 7:30 | Western Steer |
Cartersville | 18-A | Bobby Dye | Richard McClurg | Tuesday, 12:00 | Quality Inn |
Cedartown | 18-A | Thomas F. Farmer | Leon Morris (Gilda) | Monday, 1-3, 7:00 | Shanty Restaurant |
Centerville | 18-E | Walker Fowler Jr. (Wanda) | Jerry E. Grimsby (Margie) | Monday, 1-3, 7:30 | Western Sizzlin Steak House |
Chatsworth | 18-A | James Greeson (Virginia) | Billy Peeples (Gail) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Church of God of Prophecy |
Chattanooga Valley | 18-A | James L. Carden (Nadine) | Richard E. Hulgan (Jeane) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Lions Club House |
Chester | 18-C | James E. Boyd (Billie June) | Carl Hosford (Joy) | Tuesday, 2-4, 8:00 | Community House |
Chickamauga | 18-A | Tommy Childers | Grover Newman (Darline) | Thursday, 2-4, 7:30 | Lions Club |
Clarkesville | 18-D | Ben Purcell (Anne) | Ronnie Vickery | Tuesday, 1-3, 7:00 | Adams' Rib Restaurant |
Classic City (Athens) | 18-D | John W. Branyan (Mary) | Sammie B. Parkman (Gloria) | Monday, 2-4, 7:00 | Ryan's Steak House |
Claxton | 18-B | Raybon H. Moore (Anna) | Elmer C. Brewton | Tuesday, 1-3, 7:30 | Lions Club House |
Clayton | 18-D | Bernie Davis (Alma) | Waldo Miller (Fay) | Thursday, 1-3, 7:00 | Chic 'N' Coop |
Clermont | 18-D | James Braselton (Jean) | Mancel Oliver (Emogene) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Christian Hill Church |
Clinch County | 18-B | Dr. Mark Ritz (Kathy) | L. Philips Martin (Ellice) | Monday, 1-3, 7:00 | Homerville Women's Club |
Cobb County | 18-A | Jay Benson (Sandra) | Gary Bullock (Donna) | Thursday, 1-3, 12:00 | Holiday Inn |
Cobbtown | 18-B | Edward Clyde Martin (Connie) | Horace W. Shewmaker (Dorothy) | Tuesday, 4, 7:30 | Cobbtown Methodist Church |
Cochran | 18-C | James E. Cole (Betty) | James R. English (Bonnie) | Monday, 2-4, 7:30 | Holland House |
Colbert | 18-D | Marvin L. White (Ruthie) | J. Paul Burroughs (Roberta) | Thursday, 1-3, 7:00 | Colbert City Depot |
Colony City | 18-C | Bill Ellis (Lois) | Al Strom | Thursday, 2-4, 7:30 | Colony House Restaurant |
Colquitt | 18-C | Jim East (Sandra) | Roy W. Bush (Annie Belle) | Tuesday, 2-4, 6:30 | Community Center |
Columbus | 18-E | H. O. White (Betty) | Edward W. Campbell | Tuesday, 12:30 | Columbus Trade Center |
Columbus East | 18-E | Steve Walker (Linda) | Homer E. Wright | Thursday, 2-4, 12:00 | Morrison's Cafeteria |
Columbus Evening | 18-E | August Koenig (Cindy) | James W. Lay (Claire) | Thursday, 2-4, 7:00 | Morrison's Cafeteria |
Columbus Muscogee | 18-E | Victor Hugh Bray (Julie) | Ronald W. Crooks (Vertie) | Monday, 12:30 | Ralston Towers |
Comer | 18-D | Elma Fields (Sharon) | Richard Curtis (Alice) | Thursday, 2-4, 7:00 | Lions Club Building |
Commerce | 18-D | William B. Vandiver (Sandra) | Richard Chambers (Anna) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Vickery's Restaurant |
Conyers | 18-F | Gerald Threadway (Lois) | Ben Poole (Carolyn) | Monday, 1-3, 7:00 | Holiday Inn |
Cordele | 18-C | Hal Carter (Karen) | Bobby W. Davis (Shirley) | Tuesday, 12:00 | Community Clubhouse |
Cordele Evening | 18-C | Cecil Bowen (Ginny) | Alton Churchwell (Lana) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Western Steer Steakhouse |
Cornelia | 18-D | Robert Washington (Vickie) | John A. Foster | Monday, 1-3, 7:00 | Western Steer |
Covington | 18-F | James T. Williams (Martha) | James E. Deas (Lois) | Thursday, 2-4, 7:30 | Lions Club Pavilion |
Crawford County | 18-E | William Berger (Berta) | Vernon Alligood (Jerri) | Thursday, 1-3, 7:30 | Crawford County Extension Office |
Cusseta | 18-E | David W. Villiard (Debra) | Jimmy D. Moore (Jean) | Tuesday, 2-4, 8:00 | Lions Den |
Cuthbert | 18-C | Mike Commander (Linda) | Paul R. Campbell (Brenda) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Boy Scout House |
Dade County | 18-A | Wilson E. Byrd (Jane) | James B. Geddie (Clara) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Various |
Dahlonega | 18-D | Tony Collins (Deborah) | Robert Schuetze (Karen) | Thursday, 2-4, 7:00 | Danny's Restaurant |
Dallas | 18-A | Charlie Watts (Phyllis) | Joe Largin (Susan) | Thursday, 1-3, 7:30 | Henderson House |
Dalton | 18-A | Ed Bolden | Fred Poteet | Tuesday, 1-3, 7:30 | Holiday Inn |
Dalton Noon | 18-A | John Driggers (Carmen) | Gary Fox (Kathy) | Tuesday, 2-4, 12:00 | Holiday Inn |
Darien | 18-B | Jack Fisler (Lee Anna) | Ralph G. Huff (Frances) | Monday, 2-4, 7:00 | Lions Club Park |
Dawson | 18-C | Ralph Lankford | James E. Wilson | Tuesday, 7:30 | Dawson Lions Club House |
Dawsonville | 18-D | K. K. Turner (Betty) | Harold Lane (Gwen) | Monday, 1-3, 7:00 | Lola's Kountry Kitchen |
Dearing | 18-F | Ronnie Smith (Leila) | Ray Washington (Ann) | Monday, 2-4, 7:30 | The Juction |
Decatur | 18-D | Mike Sheffield | James F. Mayfield (Mildred) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Dekalb Federal Savings & Loan |
Dekalb Central | 18-D | Robert N. Willis (June) | Richard B. Fewell Jr. (Bonnie) | Thursday, 2-4, 7:00 | Morrison's Cafeteria |
Donalsonville | 18-C | Billy Gene Drake (Marie) | Leon A. Barnes (Betty) | Tuesday, 12:00 | Lions Hall |
Dougherty | 18-C | Howard Kerr (Martha) | Clifford Laney | Tuesday, 1-3, 7:30 | Gargano's East |
Douglas | 18-B | Dr. Larry E. Forth Jr. (Candice) | J. P. Barnett | Tuesday, 12:30 | Holiday Inn |
Douglasville | 18-A | Lee Hollis | David Berryhill (Pat) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Western Steer |
Druid Hills | 18-D | David Floyd (Susan) | S. J. "Jim" Westbrook (Jo) | Thursday, 1-3, 7:00 | Oak Room, Cox Hall, Emory University |
Dublin | 18-F | Dave Walker Jr. (Wilma) | James K. Maddox | Friday, 1:00 | Western Sizzlin |
Duluth | 18-D | George Post (Ester Lee) | William E. Heil | Thursday, 2-4, 7:30 | City Hall |
Dunwoody | 18-D | Bruce H. Antman (Maureen) | Steven M. Allen (Missey) | Monday, 2-4, 7:00 | Radisson Inn |
East Marietta | 18-A | Verlin C. Mathis (Elizabeth) | Stanley R. Kelly (Emily) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Ramada Inn |
East Point | 18-A | John T. Scarbrough | Claude W. McManus (Louise) | Thursday, 1-3, 7:00 | Lakeside Country Club |
Eastman | 18-C | Dr. Wayne Smith (Ann) | Harry L. Graves (Lydia) | Tuesday, 12:00 | Western Sizzlin |
Echols County | 18-C | Jimmy Lee Bennett (Janie) | Jackie L. Carter (Mary Bell) | Monday, 4, 7:00 | School Lunch Room |
Edison | 18-C | George T. Gray Jr. (Inez) | Charles W. Mask (Mary) | Tuesday, 2-4, 8:00 | Lions Club Horse Show Grounds |
Elberton | 18-D | Robert C. Gunnells (Charlotte) | Mitchell Haggard (Patricia Ann) | Monday, 1-3, 7:30 | Elberton Civic Center |
Ellaville | 18-E | Bob Mowbray (Sharon) | Mitchell E. Ellis (Janet) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Middle Flint APDC |
Ellijay | 18-A | Dale Powell | James Beswick | Tuesday, 2-4, 7:30 | Lions Club Building |
Executive Park | 18-D | Steve Anyan | Larry Stokes | Tuesday, 1-3, 12:00 | Day's Inn |
Fairfield | 18-E | Lee Jones (Judy) | Don Amann (Jerri) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Fairfield Plantation Country Club |
Fayetteville-Fayette County | 18-E | Arnold Eades (Barbara) | Dale Wees | Tuesday, 1-3, 7:30 | Dakota Steak House |
Fitzgerald | 18-C | George Ray (Patsy) | David R. O'Scott (Dot) | Tuesday, 12:30 | Colony House Restaurant |
Fleming | 18-F | Chris L. Oellerich (Cathy) | Kenneth E. Lichtenfels (Lynn) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Fleming Lions Clubhouse |
Folkston | 18-B | Marion Wainwright (Diane) | Donald Vords (Danny) | Monday, 2-4, 7:30 | Ridgecliff Restaurant |
Forsyth | 18-E | Wesley Polk (Lana) | W. Clayton Lancaster (Opal) | Monday, 2-4, 7:00 | Holiday Inn |
Forsyth County | 18-D | Joel Poss (Gloria) | Allen Money (Kay) | Monday, 1-3, 7:00 | Western Steer |
Fort Gaines | 18-C | Walter C. Baker (Betty) | Billy P. Moncrief (Joy) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Tommy's Fish Center |
Fort Valley | 18-E | Ernest A. Tischer (Weltha) | C. Vernon Glisson (Frances) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Lions Club House |
Francis Lake | 18-C | William A. Dickey (Kathy) | John G. Kuykendall (Rita) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Civic Center |
Gainesville | 18-D | James L. Schwartz (Pamela) | Thomas F. Sexton (Cathey) | Tuesday, 12:05 | Holiday Hall |
Garden City | 18-B | Robert G. Brewton (Margie) | William T. Niver Jr. (Modena) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Garden City Community House |
Glascock County | 18-F | Richard Bopp (Scottie) | Frank "Bo" Watson (Jackie) | Monday, 1-3, 7:00 | Community Center |
Glennville | 18-B | Wayne Dasher (Julie) | Reggie Collins (Modena) | Monday, 1-3, 6:30 | Garden Club Center |
Golden Isles | 18-B | J. Richard Lyons (Judy) | Edward A. Stripe (Frances) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Two Brother's Restaurant |
Greensboro | 18-F | Eric Ashley | Ray A. Marchman (Margaret) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Nathaniel Greene Restaurant |
Greenville | 18-E | Carl W. Samples (Margie) | Robert E. Sistrunk | Thursday, 1-3, 7:30 | American Legion Hall |
Griffin | 18-E | Augustus N. Pelt (Rose) | Joe Larry Cobb (Beverly) | Thursday, 2-4, 7:00 | Griffin Moose Lodge |
Grovetown | 18-F | C. H. Stephens (Cora) | Robert Sadlin (Rose) | Tuesday, 2-4, 7:30 | City Hall |
Guyton | 18-B | William B. Dowdy (Arlene) | Wendell F. Rodgers Sr. (Anne) | Tuesday, 3, 7:30 | Margie's Country Kitchen |
Hahira | 18-C | Roy Tison (Mary Ann) | Charles Stewart (Pam) | Monday, 1-3, 7:00 | Hahira Lions Club Den |
Hampton | 18-E | J. Manley Grier (Lucille) | Julian Rowan (Eloise) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Camp Fortson |
Hapeville | 18-A | Perry J. Hudson (Miriam) | Walter J. Cobb (Karlene) | Thursday, 2-4, 7:30 | Morrison's Cafeteria |
Harlem | 18-F | Joe Green (Paula) | James R. Grice (Iris) | Monday, 2-4, 7:30 | Harlem Woman's Club Building |
Harris County | 18-E | Jack W. Lamken (Bet) | James R. Mosley (Ellen) | Monday, 1-3, 7:30 | Callaway Gardens Inn |
Hartwell | 18-D | L. T. Brock (Iris) | Jarvis Temple | Tuesday, 1-3, 7:00 | The Lunchbox |
Hawkinsville | 18-C | Charles M. "Chuck" Marlow | Mike Henry | Tuesday, 12:00 | Jack's Steakhouse |
Hazlehurst | 18-B | Warren Williams (Irene) | Richard B. Vaughn (Judy) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Big House Restaurant |
Heard County | 18-E | Lonnie Rodgers (Vivian) | Benjamin R. Hyatt | Monday, 2-4, 7:30 | Scout Hut |
Hinesville | 18-B | Robert P. Tunkel (Carolyn) | John W. Stetzer, Jr. (Paulette) | Monday, 1-3, 7:30 | First United Methodist Church |
Hogansville | 18-E | Joe Huckabee (Jane) | James P. Korytoski (Wanda) | Monday, 1-3, 12:00 | L. K.'s Restaurant |
Ideal | 18-E | J. L. Turner (Ellen) | Ronald Tarrer (Virginia) | Monday, 2-4, 7:00 | Ideal Club House |
Iron City | 18-C | Don Batchelor | Ronald E. Ingram (Brenda) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Iron City Community Center |
Jacksonville | 18-B | Preston C. Fussell (Louise) | Charles Jones (Elizabeth) | Monday, 2, 7:30 | Jacksonville Lions Club House |
Jasper | 18-A | Larry Starr (Barbara) | W. A. Gooch (Deane) | Thursday, 2-4, 7:00 | London Beefeater |
Jefferson | 18-D | Jim Smith (Patty) | Daniel Wilson (Tracy) | Monday, 2-4, 7:00 | Bruce's Fine Foods |
Jekyll Island | 18-B | Warren W. "Buck" Buckingham (Ruth) | Winford B. Logan (Jean) | Tuesday, 1-3, 6:30 | Quality Inn |
Jesup | 18-B | Dean Wohlgemuth (Kay) | Jacob Nickodem (Mary) | Tuesday, 2-4, 6:45 | Pier House Restaurant |
Jones County | 18-F | Charles D. Newberry (Terree) | Robert H. Wells (Margaret) | Thursday, 2-4, &:00 | Hadden's Restaurant |
Kingsland | 18-B | James R. McCollum (Harriet) | Wilton L. Gibson (Arlene) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Lions Den |
LaFayette | 18-A | Wade Gilbert (Lisa) | Robert Hitchcox (Diane) | Thursday, 12:00 | Surrey Restaurant |
LaGrange | 18-E | J. Roy Spinks (Tracy) | Ben R. Yates (Laurie) | Tuesday, 12:00 | Highland Country Club |
LaGrange Evening | 18-E | Luther M. "Ken" Young (Marty) | Robert E. Lewis (Judith) | Thursday, 2-4, 7:00 | Highland Country Club |
Lakeview- Ft. Oglethorpe | 18-A | Waldo F. Edison (Delores) | T. L. Shivers (Ann) | Monday, 2-4, 7:00 | High School |
Lanier | 18-D | Bill Babcock | Bob Pinson (Carol) | Thursday, 1-3, 7:00 | Dry Dock |
Lanier County | 18-C | Franklin Patten (Cathy) | Robert Poston (Pat) | Wednesday, 2-4, 12:00 | Laco Restaurant |
Laurel Ridge | 18-D | Charles W. Freeman (Betty) | Earnest B. Holditch (Blanche) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Cox Hall, Emory University |
LaVista | 18-D | Eldon Brewster (Paxton) | Lewis W. de Jarnette (Hildreth) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Papa's Restaurant |
Lavonia | 18-D | John Thomas Gill Jr. (Lucy) | Emory Cartrett (Bernice) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Best Western |
Lawrenceville | 18-D | Donald F. Cash (Ashley) | Hank Segars (Marie) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Dover House Restaurant |
Leesburg | 18-C | Dr. D. G. Houston | Tracy Cook | Monday, 2-4, 8:00 | Lions Club House |
Liberty Coastal | 18-B | James L. Clark (Hazel) | Robert R. Daughtry, Jr. (Sydney) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Colonels Island Fire Department |
Lilburn | 18-D | Carl Coston (Evelyn) | John M. Bernd (Lee) | Monday, 1-3, 7:00 | Old Post Office Restaurant |
Lincolnton | 18-F | Albert Radford (Carol) | Roy L. Varner (Maudelle) | Thursday, 4, 7:00 | Lincolnton Clubhouse |
Lithonia | 18-D | John W. Johnson (Carol) | Louis T. Brown (Dema) | Monday, 1-3, 7:15 | Granny's Kitchen |
Lizella | 18-E | Robert Campen (Frances) | W. Lee Rister (Carolyn) | Monday, 2-4, 7:30 | Lizella Methodist Church |
Loganville | 18-D | D. Chris Gallman (Jean) | Lanier Johnson (Retha) | Monday, 1-3, 7:30 | Loganville United Methodist Church |
Long County Ludowici | 18-B | George Brown Jr. | Blake Thornton | Thursday, 2-4, 7:30 | Franklinia Restaurant |
Louisville | 18-F | Charles Eames (Myrna) | Keith Stewart (Pauline) | Wednesday, 2-4, 8:00 | Louisville Lions Club Building |
Lumpkin | 18-C | Randy Mathis (Gina) | Matthew M. Moye (Georgia) | Monday, 1-3, 7:30 | Michele's Restaurant |
Luthersville | 18-E | Bobby Williamson (Janet) | Norman J. Rowe (Gina) | Monday, 1-3, 7:30 | Lutherville City Hall |
Lyons | 18-B | C. W. Culpepper (Ellen) | Larry Griggers (Robin) | Monday, 2-4, 12:00 | The Cabaret |
Macon | 18-E | Joseph A. Wall (Patricia) | Raymond C. "Ricky" Smith, Jr. (Suzann) | Tuesday, 1:15 | Macon Health Club |
Macon Cross Keys | 18-E | Arthur Q. Lifsey Jr. (Mary) | C. W. McMahon (Martha) | Thursday, 1-3, 7:30 | Our Place |
Macon Rutland | 18-E | Buddie Brown (Sue) | Reggie Wilson (Beverly) | Thursday, 1-3, 7:30 | Community Center |
Macon Southside Community | 18-E | James H. "Jim" Woods (Mary) | Karl T. Bechtel (Bonnie) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Macon YWCA |
Macon Vine-Ingle | 18-E | W. H. Thigpen (Dimples) | A. Stanford Adams (Sandra) | Tuesday, 1-3, 7:30 | The Pilot's Club House |
Madison | 18-F | Harry H. Brown Jr. (Joyce) | William G. Adair (Mary) | Tuesday, 2-4, 7:30 | Lions Building |
Manchester | 18-E | Weyman Owens (Betty) | Tommy Thompson (Donna) | Monday, 1-3, 7:00 | Cloud Nine |
Marietta | 18-A | Hugh F. Hill Jr. (Bea) | William M. Dodd III (Lucy) | Thursday, 2-4, 7:00 | Cupboard Restaurant |
Martin | 18-D | Walter Fox (Norma) | John Goodwin (Jean) | Thursday, 1-3, 7:30 | Martin Community Center |
Martinez-Evans | 18-F | Ben Deitz (Shelly) | Joe S. McKenney (Helen) | Thursday, 1-3, 7:30 | Ryan's Steak House |
McCaysville | 18-A | C. J. W. Smith Jr. (Dana) | Boyd Wayne Rule (Lucy) | Thursday, 1-3, 6:15 | Arp's Restaurant |
McDonough | 18-E | Wade Bledsoe (Eleanor) | Larry Russell | Monday, 2-4, 7:00 | Sizzling Platter Restaurant |
McRae | 18-B | Eddie T. Selph (Jamie) | Ray Beauchamp (Betty) | Monday, 12:00 | Plantation Restaurant |
Menlo | 18-A | Lynn Hall (Beth) | Ed Thompson (Yvonne) | Monday, 1-3, 7:00 | Menlo School Cafeteria |
Metter | 18-B | Pat Sills (Gloria) | Joe L. Moore (Bettie) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Edinfield's Restaurant |
Midville | 18-F | G. Walker Seegar (Beck) | Ralph Sandeford (Jamie) | Tuesday, 1-3, 7:00 | McKinney Pond |
Milan | 18-B | Jeff Cheek (Karen) | Michael Dwozan, Sr. | Monday, 3, 7:30 | Milan Café |
Milledgeville | 18-F | Ken D. Fuller Sr. (Carol) | Ed Menger, Jr. (Doshia Ann) | Thursday, 1-3, 7:30 | Recreation Center |
Millen | 18-F | Dr. Ed Fuller | Lamar B. Gay (Mary Ellen) | Monday, 2-4, 7:30 | Millen Pharmacy |
Monroe | 18-D | Roderick Brenner (Sally) | Wayne Adcock (Regina) | Monday, 2-4, 7:30 | Monroe Municipal Auditorium |
Montezuma | 18-E | Jim Bob Harris (Gail) | Grady Allen (Dorothy) | Thursday, 2-4, 7:00 | Community Club House |
Montgomery County | 18-B | Lyndell Hamilton (Patsy) | Willie L. Adams (Debra) | Thursday, 2-4, 7:30 | Eagle Restaurant |
Morrow | 18-E | Jim Melton (Marilyn) | Harold "Hal" S. Walker (Kyong Ja) | Thursday, 2-4, 7:30 | Phil's Coutry Kitchen |
Moultrie | 18-C | Edward Slade Turner (Lynn) | Robert H. Gavigan (Mary Louise) | Monday, 7:00 | Bull's Restaurant |
Mountain View | 18-A | Randall M. Headrick (Danita) | Howard German (Barbara) | Monday, 2-4, 7:00 | Mountain View School |
Newnan | 18-E | James Walker (Beth) | David Wood (Jenny) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Dakota Western |
Norcross | 18-D | John W. Vickers (Carol) | Gary Cobb (Ida) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Lions Club Building |
North Decatur | 18-D | Joseph E. Halstead (Garnett) | R. Bruce Bowers (Dorothy) | Monday, 2-4, 7:00 | Cox Hall, Emory University |
North Dekalb | 18-D | Lloyd Prewett (Mona) | James M. Cook Sr. (Imogene) | Monday, 2-4, 7:30 | Radisson Inn |
North East Cobb | 18-A | Charles P. Almand (Sarah) | Cecil E. Cochran (Lila) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Western Steer |
Northlake | 18-D | Eugene H. Carpenter (Myrna) | Albert G. Woelfle (Ellie) | Tuesday, 1-3, 7:00 | El Chico's Restaurant |
Ochlocknee | 18-C | Robert E. Yarborough (Linda) | Raymond Hemby (Faye) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Pat's Restaurant |
Ocilla | 18-C | Bobby Griffin | Allen Smith | Thursday, 2-4, 12:00 | Ocilla Community House |
Oconee | 18-D | Robert L. Davis (Bettie) | Wayne Turnbull (Nancy) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Walton EMC |
Odum | 18-B | J. S. Shuptrine (Margaret) | Larry J. Kovach (Kathy) | Thursday, 1-3, 7:30 | Odum Recreation Center |
Oglethorpe | 18-E | Jon Coogle | Tommy Martin | Thursday, 2-4, 7:00 | Oglethorpe Lions Club House |
Oxford | 18-F | Gerald Williams | John T. Cline (Marie) | Thursday, 1-3, 7:30 | City Hall |
Patterson | 18-B | James L. O'Connell (Margie) | R. C. Cunningham (Lucy) | Monday, 1-3, 7:00 | Patterson Lions Park |
Pearson | 18-B | James Hall | Phil Torrance | Tuesday, 2-4, 12:00 | Smoke House |
Pelham | 18-C | James I. "Jay" McKenzie lll (Betsy) | Charles James (Janice) | Tuesday, 2-4, 12:00 | Pelham City Hall |
Pembroke | 18-B | William Tel Sharpe (Gayle) | Robert Bowers (Mary Jane) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Doris Restaurant |
Perry | 18-E | Boyd Rider (Diane) | Thomas E. Adams (Barbara) | Tuesday, 1-3, 7:30 | New Perry Hotel |
Pike County | 18-E | James G. Crayton Jr. (Alice) | Tommy Oxford (Carolyn) | Monday, 1-3, 7:30 | Lions Club Building |
Plains | 18-C | R. W. McDonald (Evelyn) | William E. Wise | Monday, 2-4, 7:30 | Lions Clubhouse |
Pooler | 18-B | Travis T. Nichols (Eunice) | Mack Pierce Jr. (Myrna) | Monday, 2-4, 7:30 | Trinity United Methodist Church |
Port Wentworth | 18-B | Frank J. Stokham | Charles E. Moore (Inez) | Thursday, 1-3, 7:30 | Lions Clubhouse |
Poulan | 18-C | J. E. Sumner (Nell) | Rufus Troutman (Lanell) | Thursday, 2-4, 7:30 | Community Building |
Pulaski | 18-C | Steve M. Studstill (Laura) | Charles M. Bergh (Kay) | Thursday, 1-3, 7:00 | Lions Den |
Quitman | 18-C | Charlie O. Ramsey (Sandra) | Ricky J. Rowe (Marsha) | Thursday, 7:30 | Lions Den |
Rehoboth | 18-D | James J. Stevens (Barbara) | Edgar A. Kent (Norma) | Tuesday, 1-3, 7:00 | University Heights United Methodist Church |
Reidsville | 18-B | Wensley Hobby (Patricia) | J. Lewis Lynn (Wanda) | Monday, 3, 7:30 | Reidsville Community House |
Richland | 18-C | Jerry Hendricks (Leola) | Paul Watson | Monday, 2-4, 7:30 | Granny M's Restaurant |
Richmond Hill | 18-B | Dr. Leslie Long | Christopher D. Morris | Wednesday, 3, 7:30 | Richmond Hill Methodist Church |
Rincon | 18-B | Ronald W. Harden (Cherry) | Larry D. Steese (Betty Jo) | Monday, 1-3, 7:30 | Chicken Delight |
Riverdale | 18-E | James L. Turner (Dee) | Harvey D. Nelson (Peggy) | Monday, 2-4, 7:30 | Western Steer |
Rochelle | 18-C | Victor Parker | Edward R. Hinely | Monday, 1-3, 7:30 | Agricultural Building |
Rock Spring | 18-A | John Stine | A. J. Isbell (Marian) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Rock Spring Elementary School |
Rockmart | 18-A | Larry Haney (Elaine) | Tyre G. Matthews (Perrine) | Monday, 1-3, 7:00 | Woman's Club House |
Rome | 18-A | Bill Roberts (Pam) | Andrew W. Derrick (Camille) | Tuesday, 12:30 | Holiday Inn |
Rossville | 18-A | James B. Hulsey (Linda) | Andrew J. Stephens (Ruby) | Monday, 2-4, 7:30 | Civic Center |
Roswell | 18-A | Joseph J. Houston (Linda) | Guy Carl Shite ll (Carolyn) | Monday, 1-3, 7:30 | North Fulton Development Center |
Royston Franklin Springs | 18-D | Morris Andrews (Mazelle) | Douglas Dickson (Nelda) | Thursday, 1-3, 7:30 | Roystonian Restaurant |
Sandersville | 18-F | William W. "Bill" Garner (Judy) | William L. Gabbert (Geri) | Friday, 1:00 | Western Sizzlin |
Sandy Springs | 18-A | Phil Nason (Doris) | Ted Nesservy (Jean) | Wednesday, 1-3, 7:00 | Po Folks Restaurant |
Savannah | 18-B | Donald R. Correll (Kathleen) | Welby L. Stayton (Shirley) | Thursday, 1:00 | Ramada Inn |
Savannah Chatham South | 18-B | Paul Ganem (Judy) | George Pennington (Brenda) | Thursday, 2-4, 7:30 | Officers Club, Hunter Army Airfield |
Savannah Port City | 18-B | Lawrence R. Winters (Marion) | Reginald R. Seoane (Louise) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Officers Club, Hunter Army Airfield |
Screven | 18-B | J. A. Mikell (Pauline) | Curtis Griffis (Ellawene) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Screven Community Center |
Senoia | 18-E | James Hutchinson Jr. (Jane) | Frank Hollberg lll (Sandra) | Monday, 2-4, 7:30 | American Legion Building |
Shellman | 18-C | Latrelle Whatley (Dianna) | L. R. Rigsby (Ruth) | Thursday, 1-3, 8:00 | Oliver Hall |
Smyrna | 18-A | Joe Thompson (Linda) | Hubert Hobbs (Clara) | Thursday, 1-3, 7:30 | Ramada Inn |
Snellville | 18-D | Carl V. McClung | E. Don Lassahn (Grace) | Thursday, 1-3, 7:30 | Walton EMC |
Social Circle | 18-D | Shelby Cook (Charlotte) | Whitney Whiten (Susan) | Monday, 1-3, 6:30 | Social Circle High School |
Soperton | 18-F | E. Wesley Crowe (Carol) | Eugene Pullen (Elizabeth) | Thursday, 2-4, 7:00 | Soperton Community House |
South Cobb | 18-A | Jon L. Rowland Sr. (Elise) | George "Buddy" Mann (Barbara) | Monday, 1-3, 7:30 | Palms Restaurant |
South Hall County | 18-D | Gary Bagwell (Patsy) | Jim Tumblin (Cindy) | Monday, 1-3, 7:00 | Crossroads Station Restaurant |
Southwest Dekalb | 18-D | Charles H. Mann (Evelyn) | James G. Grady (Sandra) | Monday, 2-4, 7:30 | Piccadilly Cafeteria |
Sparta | 18-F | Danny F. Deraney (Lonna) | Marvin W. Garrard Jr. (Pat) | Wednesday, 1:00 | Jane's Restaurant |
Springfield | 18-B | J. Hilton Kight (Cora) | I. B. Johnson (Lillie) | Thursday, 2, 7:30 | Springfield United Methodist Church |
Statesboro | 18-B | Joe E. Creek (Jean) | Edwin L. Cook (Kay) | Monday, 2-4, 7:30 | Lions Clubhouse |
Stockbridge | 18-E | James H. Simmons Jr. | Hans M. Broder, Jr. (Lyndy) | Monday, 1-3, 7:00 | Phil's Kountry Fisherman |
Stone Mountain | 18-D | Rex Hardaway (Ann) | Elwood C. "Woody" Craddock (Paula) | Thursday, 1-3, 7:00 | Country Buffet |
Summerville | 18-A | Bobby Thornberry (Margaret) | Paul Pullen | Tuesday, 1-3, 7:30 | Round Table Restaurant |
Swainsboro | 18-F | Walter K. Maupin (Ruth) | Glenn H. Fennell | Thursday, 1-3, 7:30 | Lions Clubhouse |
Sylvania | 18-F | Ed Thompson | Randall McBride | Monday, 2-4, 7:30 | Town House Restaurant |
Sylvester | 18-C | Steven C. Miner (Connie) | Elmo Agoos (Pearl) | Monday, 1-3, 7:00 | Sylvester Woman's Club |
Talbotton | 18-E | Frank J. Jordan Jr. (Pam) | David C. Jordan (Lin) | Monday, 2-4, 7:30 | United Methodist Church |
Tallapoosa | 18-E | Gene McCall (Sharon) | M. B. Lanier (Mable) | Thursday, 12:00 | Talley Mountain Country Club |
Tallulah Falls | 18-D | M. H. Franklin Jr. (Frances) | Glynn V. Worley (Shari) | Monday, 4, 7:00 | Tugalo Community Center |
Temple | 18-E | James L. Agan | Johnny W. Muse (Marvis) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Alden's Café |
Thomaston | 18-E | Ted Matthews (Betty) | Howard Smith (Patricia) | Monday, 2-4, 7:00 | Hotel Upson |
Thomasville | 18-C | Steve Clark (Gail) | Gary Cullens (Glenda) | Monday, 7:30 | Golden Corral |
Thomasville Noon | 18-C | Edward "Ed" C. Johnson (Pat) | J. A. "Joe" Milton (Emily) | Tuesday, 12:00 | Plaza Restaurant |
Thomson | 18-F | John David Swint (Claire) | L. R. Brooks Jr. (Mary) | Tuesday, 7:00 | Lions Club Building |
Thunderbolt | 18-B | James B. Crawford Sr. | Robert E. Richards | Wednesday, 1-3, 7:30 | Thunderbolt Adult Center |
Tifton | 18-C | P. Robert "Bob" C. Johnson (Pat) | James P. Golden (Nancy) | Monday, 12:00 | Ramada Inn |
Toccoa | 18-D | Harvey Weiss (Mary) | Wayne Carpenter (Dorothy) | Tuesday, 2-4, 7:00 | Quality Motor Inn |
Towns County | 18-D | Michael Worthy (Barbara) | West Hooper (Susie) | Wednesday, 2-4, 7:30 | Young Harris College Cafeteria |
Trion | 18-A | Virgil Fisher (Virginia) | Robert E. Bennett (Ann) | Monday, 1-3, 6:30 | Riegeldale Tavern |
Tucker | 18-D | John R. Shaw Jr. (Janet) | Bobby E. Grant (Mary Lee) | Monday, 1-3, 7:00 | Western Sizzin |
Tunnel Hill | 18-A | G. W. Vaugh (Barbara) | Alfred M. Griffin (Dottie) | Thursday, 2-4, 7:30 | Lions Building |
Twiggs County | 18-F | Johnny Floyd (Linda) | Angus Hart, Jr. (Leonora) | Tuesday, 2-4, 7:00a | Me Ma's Restaurant |
Twin City | 18-F | Lewis Van Johnson (Clava) | Cecil G. Rogers (Fannie Louise) | Thursday, 1-3, 8:00 | Lions Clubhouse |
Tybee Island | 18-B | Walter S. Blanton | Mally Clark | Thursday, 1-3, 8:00 | Tybee Lite Shrine Club |
Unadilla | 18-C | Mike Speight (Debbie) | Wayne D. Morgan (Elizabeth) | Thursday, 2-4,12:00 | All States Restaurant |
Union County | 18-D | Leon W. Colwell (Madelyn) | James R. Crooks (Jane) | Thursday, 2-4, 7:00 | Milton Inn |
Union Point | 18-F | Richard Ward (Carolyn) | David H. Heffner (Joyce) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Community Center |
Valdosta | 18-C | Fritz Scarborough Jr. (Virginia) | W. E. Glenn (Betty) | Tuesday, 12:00 | Gold Plate Restaurant |
Valdosta Evening | 18-C | Stanley B. Dowdy (Vicki) | Meredith Y. Kelly (Joyce) | Thursday, 2-4, 7:30 | Golden Corral |
Vidalia | 18-B | Danny Forhee | Howell Dixon Jr. | Monday, 6:30 | Southern Café |
Vienna | 18-C | Mike C. Cook (Joanne) | Eugene Cason (Dawn) | Monday, 2-4, 7:30 | Vienna Fire Department |
Villa Rica | 18-E | Lazelle Ivey (Vickie) | Fao N. Akers (Pat) | Thursday, 2-4, 7:30 | Rock Inn Restaurant |
Wadley | 18-F | Ernest Purcell | Pete F. Henderson | Monday, 1-3, 12:05 | Wadley Café |
Warner Robins | 18-E | Lee Virgil Peterson (Rebecca) | James T. Bentley, Jr. (Top) | Wednesday, 2-4, 7:30 | 20th Century Cafeteria |
Warner Robins Noon | 18-E | John P. Kinsler (Martha) | Francis W. Barks (Doy) | Monday, 2-4, 1:00 | 20th Century Cafeteria |
Warwick | 18-C | Jack Snelling | Emmitt Mc Eachern | Monday, 1-3, 7:00 | Lions Den |
Washington | 18-F | Randall T. Brown (Shawn) | Albert Willis (Marlene) | Monday, 1-3, 12:05 | Lions Club Building |
Waverly Hall-Ellerslie | 18-E | Dr. W. Brewer Smith (Jean) | O. Street Dendy (Betty) | Thursday, 1-3, 7:30 | Waverly Hall Masonic Hall |
Waycross | 18-B | Frank Miles (Margie) | Steve Tucker (Rhonda) | Tuesday, 1:00 | Ware Hotel |
Waycross Okefenokee | 18-B | Jimmy Blalock | Robert P. Setser (Denise) | Monday, 7:30 | Ware Hotel |
Waynesboro | 18-F | William R. Spears Jr. (Delores) | Harvey L. Sapp (Raye) | Tuesday, 1-3, 7:00 | Mobley's Restaurant |
West Cobb | 18-A | James R. Shurling (Sylvia) | John K. Owenby (Elsie) | Monday, 1-3, 7:30 | Sirloin Juction |
West Jackson | 18-D | Robert Stancil (Robin) | Jeff Forrester | Thursday, 1-3, 7:30 | Library |
West Point | 18-E | Grover O. Batson (Margaret) | Robert F. Tillman (Laura) | Wednesday, 12:00 | Riverside Country Club |
White County | 18-D | James G. Chambers (Bee) | John Praet (Joan) | Monday, 2-4, 6:30 | Mountain Valley Kitchen |
Wilmington Island | 18-B | Ralph Hall (Evelyn) | Cary Collins (Karen) | Tuesday, 1-3, 7:30 | Jug Parrish |
Winder | 18-D | W. H. Wilbanks (Shirley ) | John Peterman (Lou) | Thursday, 2-4, 7:15 | Winder Lions Club House |
Winterville | 18-D | James Melton (Betty) | J. B. Giles (Nell) | Monday, 2-4, 7:30 | Lions Club Building |
Woodbine | 18-B | Eugene E. Reddish (Ruth) | Jim Barrett (Tish) | Monday, 2-4, 7:30 | Lions Club Building |
Woodbury | 18-E | Bob Heaberlin (Paula) | Jimmy Alexander (Myra Beth) | Monday, 2-4, 7:00 | Community Club House |
Woodstock | 18-A | Mikel Frost (Sharlene) | Thomas P. Thorpe | Tuesday, 2-4, 7:00 | Old Dixie Inn |
Wrightsville | 18-F | Charles McMichael | Jimmy M. Cook Jr. (Mary) | Tuesday, 2-4, 6:30 | Paul's Café |